ROWERKI 

Jednym z pierwszych pojazdów w życia każdego maluszka jest rowerek. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko chętnie spędzało czas na świeżym powietrzu i w ciągłym ruchu, podaruj mu wyjątkowy i zawsze niezawodny pojazd. Rowerki marki Injusa to propozycja dla rodziców, którzy poszukują dla swoich pociech sprawdzonych i bezpiecznych pojazdów. W ofercie są zarówno rowerki trójkołowe, które są wyjątkowo stabilne i dostosowane do potrzeb najmłodszych, jak i większe rowerki na dwóch kołach, ale z doczepionymi kółeczkami bocznymi. Można wybrać rowerek na pedały lub biegowy, na którym nie trzeba pedałować, a wystarczy odpychać się od podłoża. Wszystkie rowerki w naszej ofercie mają duże, pompowane koła, dzięki czemu świetnie sprawdzają się na każdym terenie, nie tylko na równych parkowych alejkach. Rowerki są doskonale zaprojektowane i wykonane z dbałością o szczegóły. Wspaniała zabawa oraz bezpieczeństwo jazdy gwarantowane. Zapraszamy do zakupu!


Jest 11 produktów.

Trójkołowy rowerek City Max 360 renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Zupełnie nowy, bardziej zaawansowany model.

779,00 zł

Injusa rowerek ciche koła 3 w 1 od 6 miesiąca. Pasy bezpieczeństwa,hamulec,rączka do sterowania...

429,00 zł

Injusa rowerek ciche koła 3 w 1 od 6 miesiąca. Pasy bezpieczeństwa,hamulec,rączka do sterowania...

599,00 zł

Bezpieczny rowerek biegowy Respol renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję.

609,00 zł

Injusa rowerek trzykołowy, rączka do sterowania dla rodzica,pasy bezpieczeństwa dla dziecka, torba w zestawie...

289,00 zł

Injusa rowerek ciche koła 3 w 1 od 6 miesiąca. Pasy bezpieczeństwa, hamulec, rączka do sterowania...  

599,00 zł

Rowerek hiszpańskiej firmy Injusa pompowane koła, 12 cali koła, dodatkowe kółka boczne pozwalający na trenowanie chodzenia, biegania, a co najważniejsze, zmysłu równowagi.

499,00 zł

Injusa rowerek de Luxe od 6 miesiąca. Funkcja sterowania w rączce, ciche koła...

659,00 zł

Rowerek hiszpańskiej firmy Injusa pompowane koła, 12 cali koła, dodatkowe kółka boczne pozwalający na trenowanie chodzenia, biegania, a co najważniejsze, zmysłu równowagi...

499,00 zł

Dziecięcy rowerek wielofunkcyjny hiszpańskiej marki INJUSA przeznaczony dla dzieci od 6 miesięcy. Pojazd wielofunkcyjny, można go zmieniać w zależności od wieku dziecka.  

439,00 zł

Rower tradycyjny na licencji Kawasaki z bocznymi kółkami, pompowane koła  Wiek dziecka: Od 3 lat. Producent: Injusa Dostawa: 24 godziny Wymiary: koła: 12", śr. koła 30 cm Przesyłka: mała paczka opakowanie 82x16,5x39 cm waga 11kg

559,00 zł
Wyświetlono 1 - 11 z 11 produktów

Top