Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez przelewy 24.

ROWERKI 

Jednym z pierwszych pojazdów w życia każdego maluszka jest rowerek. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko chętnie spędzało czas na świeżym powietrzu i w ciągłym ruchu, podaruj mu wyjątkowy i zawsze niezawodny pojazd. Rowerki marki Injusa to propozycja dla rodziców, którzy poszukują dla swoich pociech sprawdzonych i bezpiecznych pojazdów. W ofercie są zarówno rowerki trójkołowe, które są wyjątkowo stabilne i dostosowane do potrzeb najmłodszych, jak i większe rowerki na dwóch kołach, ale z doczepionymi kółeczkami bocznymi. Można wybrać rowerek na pedały lub biegowy, na którym nie trzeba pedałować, a wystarczy odpychać się od podłoża. Wszystkie rowerki w naszej ofercie mają duże, pompowane koła, dzięki czemu świetnie sprawdzają się na każdym terenie, nie tylko na równych parkowych alejkach. Rowerki są doskonale zaprojektowane i wykonane z dbałością o szczegóły. Wspaniała zabawa oraz bezpieczeństwo jazdy gwarantowane. Zapraszamy do zakupu!


Jest 5 produktów.

Bezpieczny rowerek trójkołowy renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Komfortowy prezent na każdą okazję zarówno dla maluszka jak i dla rodziców.

269,00 zł

Wspaniały rowerek Body Max firmy Injusa został zaprojektowany tak aby mogły z niego korzystać dzieci od 10 miesiąca.

489,00 zł

Injusa rowerek trzykołowy, rączka do sterowania dla rodzica,pasy bezpieczeństwa dla dziecka, torba w zestawie...

289,00 zł

Injusa rowerek de Luxe od 6 miesiąca. Funkcja sterowania w rączce, ciche koła...

659,00 zł

Dziecięcy rowerek wielofunkcyjny hiszpańskiej marki INJUSA przeznaczony dla dzieci od 6 miesięcy. Pojazd wielofunkcyjny, można go zmieniać w zależności od wieku dziecka.  

439,00 zł
Wyświetlono 1 - 5 z 5 produktów

Top