JEŹDZIKI 

Wyjątkowe i bardzo efektowne jeździki to propozycja dla najmłodszych dzieci, które dopiero nauczyły się chodzić i nie są jeszcze gotowe, by wsiąść na choćby trójkołowy rowerek. Poruszanie się na jeździkach nie wymaga pedałowania, a jedynie odpychania się od podłoża. W ofercie marki Injusa znajdziesz wyjątkowe jeździki stylizowane na quady, skutery oraz traktorki. Mają bardzo duże i stabilne koła oraz wygodne siedzenia, które zapewniają komfort podczas jazdy. Jeździki świetnie sprawdzają się zarówno podczas krótkich, jak i dłuższych wypraw. Są nie tylko stabilne, niezawodne i bezpieczne, ale również wyjątkowo piękne. Mają mnóstwo kolorów i ozdobione są motywami z ulubionych dziecięcych bajek. Z pewnością każdego malucha zachęcą do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W bogatej ofercie naszych jeździków z pewnością znajdziesz taki, który przypadnie do gustu Twojemu dziecku. Zapraszamy do udanych zakupów!


Jest 10 produktów.

Bezpieczny jeździk Moto Neox Girl, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA.

139,00 zł

Wspaniały 2-kołowy pojazd, o jakim marzy każdy mały motocyklista. Posiada duże, szerokie koła co zapewnia bezpieczeństwo, stabilność i łatwe utrzymanie równowagi.

179,00 zł

Bezpieczny quad renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję.

374,00 zł

Bezpieczny jeździk renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję. Wygodny jeździk na licencji ulubionego bohatera Spiderman z szerokimi kołami.

349,00 zł

Wspaniały 2-kołowy pojazd, o jakim marzy każdy mały motocyklista. Posiada duże, szerokie koła co zapewnia bezpieczeństwo, stabilność i łatwe utrzymanie równowagi. Zabawka została wykonana z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie warunków atmosferycznych.

189,00 zł

Injusa wielofunkcyjny jeździk 9 w 1 z wygodną rączką do sterowania dla rodzica, interaktywną kierownicą, daszkiem...  

495,00 zł

Wspaniały 2-kołowy pojazd, o jakim marzy każdy mały motocyklista. Posiada duże, szerokie koła co zapewnia bezpieczeństwo, stabilność i łatwe utrzymanie równowagi.

145,00 zł

Wielofunkcyjny jeździk renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję...

249,00 zł

Bezpieczny jeździk na licencji ulubionej przez dzieci bajki Psi Patrol, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA...

219,00 zł

Bezpieczny jeździk na licencji ulubionej przez dzieci bajki Psi Patrol, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA....

179,00 zł
Wyświetlono 1 - 10 z 10 produktów

Top