Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez przelewy 24.

JEŹDZIKI 

Wyjątkowe i bardzo efektowne jeździki to propozycja dla najmłodszych dzieci, które dopiero nauczyły się chodzić i nie są jeszcze gotowe, by wsiąść na choćby trójkołowy rowerek. Poruszanie się na jeździkach nie wymaga pedałowania, a jedynie odpychania się od podłoża. W ofercie marki Injusa znajdziesz wyjątkowe jeździki stylizowane na quady, skutery oraz traktorki. Mają bardzo duże i stabilne koła oraz wygodne siedzenia, które zapewniają komfort podczas jazdy. Jeździki świetnie sprawdzają się zarówno podczas krótkich, jak i dłuższych wypraw. Są nie tylko stabilne, niezawodne i bezpieczne, ale również wyjątkowo piękne. Mają mnóstwo kolorów i ozdobione są motywami z ulubionych dziecięcych bajek. Z pewnością każdego malucha zachęcą do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W bogatej ofercie naszych jeździków z pewnością znajdziesz taki, który przypadnie do gustu Twojemu dziecku. Zapraszamy do udanych zakupów!


Jest 19 produktów.

Bezpieczny jeździk na licencji Aprilia, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA.

196,00 zł

Jeździk motorek Avengers wyposażony w szerokie koła od firmy Injusa w zestawie z ochronkami na buty!

196,00 zł

Bezpieczny jeździk Neox Algo de Jaime, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA.

196,00 zł

Injusa jeździk motorek pchacz na licencji Shimmer and Shine szerokie koła, wygodna kierownica... Idealny prezent!

189,00 zł

Bezpieczny i solidny jeździk odpychacz motor renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA.

269,00 zł

Bezpieczny i wygodny jeździk motocykl Winner renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA to doskonały prezent na każdą okazję.

269,00 zł

Bezpieczny i solidny jeździk na licencji ulubionej przez dzieci bajki Psi Patrol, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA.

195,00 zł

Bezpieczny jeździk Moto Neox Racer, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA.

145,00 zł

Bezpieczny jeździk Moto Neox Girl, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA.

139,00 zł

Bezpieczny jeździk na licencji Respol, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA.

196,00 zł

Bezpieczny jeździk renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję. Wygodny jeździk na licencji Kawasaki z szerokimi kołami.

349,00 zł

Bezpieczny quad renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję.

374,00 zł

Bezpieczny jeździk renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję. Wygodny jeździk na licencji ulubionego bohatera Spiderman z szerokimi kołami.

349,00 zł

Wspaniały 2-kołowy pojazd, o jakim marzy każdy mały motocyklista. Posiada duże, szerokie koła co zapewnia bezpieczeństwo, stabilność i łatwe utrzymanie równowagi. Zabawka została wykonana z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie warunków atmosferycznych.

196,00 zł

Injusa wielofunkcyjny jeździk 9 w 1 z wygodną rączką do sterowania dla rodzica, interaktywną kierownicą, daszkiem...  

519,00 zł

Wspaniały 2-kołowy pojazd, o jakim marzy każdy mały motocyklista. Posiada duże, szerokie koła co zapewnia bezpieczeństwo, stabilność i łatwe utrzymanie równowagi.

152,00 zł

Wielofunkcyjny produkt firmy Injusa - ergonomiczny, solidny i efektowny jeździk Goliath. Zbudowany tak, aby dzieci mogły wypróbować i rozwijać kolejne zdolności - wsiadanie, zsiadanie, odpychanie i kierowanie.

269,00 zł

Bezpieczny jeździk na licencji ulubionej przez dzieci bajki Psi Patrol, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA...

219,00 zł

Bezpieczny jeździk na licencji ulubionej przez dzieci bajki Psi Patrol, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA....

195,00 zł
Wyświetlono 1 - 19 z 19 produktów

Top