Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez przelewy 24.

OGRODOWE 

Jeżeli dysponujesz nawet niewielkim ogrodem lub odrobiną miejsca na podwórku, możesz tam stworzyć wyjątkowy plac zabaw dla swojej pociechy. Zabawki ogrodowe to świetny sposób, by zachęcić dziecko do przebywania na świeżym powietrzu, aktywnej zabawy i odkrywania świata. W ofercie Injusa znajdują się domki, piaskownice, zjeżdżalnie, huśtawki, bujaczki oraz trampoliny, które doskonale się sprawdza jako elementy ogrodowego placu zabaw. Wszystkie zabawki są wyjątkowo kolorowe i pełne przeróżnych detali. Mają niepowtarzalne kształty, są świetnie wykonane oraz przede wszystkim są stabilne i bezpieczne. Zabawki ogrodowe to doskonała propozycja zarówno dla maluszków, jak i starszaków. Zapoznaj się z naszą ofertą doskonałej jakości zabawek i wybierz takie, które z pewnością spodobają się Twojemu dziecku. Aktywna i niekończąca się zabawa gwarantowana. Gorąco polecamy!


Jest 4 produktów.

Bajeczne domki ogrodowe renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Do wykorzystania zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu.

689,00 zł

Piaskownica zamykana 2w1 Myszka Mickey basen i piaskownica muszelka Injusa.

129,00 zł

Injusa bujak rybka W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych siodełko zostało nisko osadzone, uchwyty na rączki solidnie przymocowane, a podstawka na nóżki zrobiona tak by podczas zabawy stópki maluchów się nie przesuwały..

399,00 zł

Piaskownica zamykana Cars Basen basenik Injusa. Piaskownica na licencji ulubionego bohatera maluchów zygzaka....  

132,00 zł
Wyświetlono 1 - 4 z 4 produktów

Top