Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez przelewy 24.

Aprilia Motorek Jeździk Biegowy Injusa

 0 Ilość zamówień:


Krótki opis:

Bezpieczny jeździk na licencji Aprilia, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA.


Kod produktu:

19000

Wiekod 18 miesiąca
Wymiary69 x 27,5 x 49 cm
Waga9,1 kg
Indeks:19000

CENA:

196,00 zł brutto.

Wysyłka w 24 godziny
Dostępność: średnia
 • Zapytaj o produkt
 • Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

  Aprilia Motorek Jeździk Biegowy Injusa

  Aprilia Motorek Jeździk Biegowy Injusa

  Bezpieczny jeździk na licencji Aprilia, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA.

  Wypełnij wszystkie poniższe pola:

  * Wymagane pola.

  Producent:

  Bezpieczny jeździk na licencji Aprilia, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję. Jeździk z logo Aprilia posiada wygodną kierownice, szerokie koła, które ułatwiają utrzymanie równowagi oraz skrętne przednie koło. Dodatkowo siedzisko jeździka jest profilowane, a dla rodziców pojazd został wyposażony w praktyczny uchwyt ułatwiający przenoszenie.  Jeździk rozwija zdolności motoryczne i kształtuje umiejętność utrzymywania równowagi u maluszków.

  INJUSA - Produkty Renomowanej Hiszpańskiej Firmy działającej na rynku od 1947 roku, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezwykłą dbałością o szczegóły. Wszystkie produkty takie jak pojazdy elektryczne, rowerki, rowerki biegowe, trzykołowce, domki dla dzieci, zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznej i niekończącej się zabawie co doskonale wpływa na rozwój motoryczny dziecka jak również na wyobraźnię. Każdy z produktów jest sprawdzony i zaprojektowany przez grono specjalistów zajmujących się produkcją zabawek dla dzieci. Zabawki Injusa to najlepszy prezent jaki możesz sprawić nie tylko swoim dzieciom. Injusa zmieni świat Twojego dziecka w jeszcze bardziej wesoły i kolorowy czas radosnej zabawy. Ostrzeżenie : Należy stosować środki ochrony indywidualnej. Nie stosować w ruchu ulicznym.

  Wiekod 18 miesiąca
  Wymiary69 x 27,5 x 49 cm
  Waga9,1 kg

  Top