Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez przelewy 24.

Nowe Produkty

na stronie

Wspaniały elektryczny quad 12V od firmy Injusa został zaprojektowany tak, aby mogły z niego korzystać dzieci od 3 roku życia.

1 329,00 zł

Bajeczny domek ogrodowy na licencji Frozen II renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Do wykorzystania zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu.

749,00 zł

Doskonałe odwzorowanie samochodu przyciąga uwagę swoimi najmniejszymi detalami oraz oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla dziecka, dzięki możliwości kierowania samochodem przez rodziców przez specjalną aplikację.

1 049,00 zł

Fantastyczny motor biegowy dla dzieci renomowanej marki Injusa przyciągnie uwagę wysoką jakością wykonania. Detale wykończenia sprawiają, że wygląda on jak prawdziwy ścigacz. Teraz również na licencji ulubionych superbohaterów Avengers ze studia Marvel. Świetnie sprawdzi się przy nauce utrzymania równowagi. Szerokie kola zapewniają stabilność dzięki czemu...

349,00 zł

Budowanie zamków, robienie babek czy nawet przesypywanie piasku z jednego miejsca na drugie – maluchy w piaskownicy nigdy się nie nudzą. Piaskownica na licencji uwielbianej przez dzieci bajki Kraina Lodu II to doskonałe uzupełnienie przydomowego placu zabaw. Piaskownica składa się z dwóch części. Jest to idealne rozwiązanie na wielogodzinną zabawę na...

129,90 zł

Wspaniały 2-kołowy pojazd, o jakim marzy każdy mały motocyklista. Posiada duże, szerokie koła co zapewnia bezpieczeństwo, stabilność i łatwe utrzymanie równowagi. Renomowana, hiszpańska marka Injusa zaprojektowała bezpieczny jeździk dla dzieci już od 18 miesiąca życia. Wygląd znany z prawdziwych sportowych motocykli sprawia, że mali kierowcy poczują się...

149,00 zł

Traktor elektryczny z przyczepą 6V 2 w 1 firmy Injusa to atrakcyjny elektryczny ciągnik dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Możliwość jazdy automatycznej oraz manualnej!

435,00 zł

Doskonałe odwzorowanie prawdziwego ścigacza na licencji Honda przyciąga uwagę swoimi najmniejszymi detalami oraz oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla dziecka!

969,00 zł

Doskonałe odwzorowanie prawdziwego ścigacza na licencji Kawasaki przyciąga uwagę swoimi najmniejszymi detalami oraz oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla dziecka!

949,00 zł

Doskonałe odwzorowanie prawdziwego samochodu na licencji Porsche przyciąga uwagę swoimi najmniejszymi detalami oraz oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla dziecka!

2 169,00 zł

Motocykl na akumulator 24V z pompowanymi kołami Racing Fighter renomowanej, hiszpańskiej firmy Injusa dla wymagających. Wyprodukowany na podstawie najnowszych technologii oraz najwyższych norm bezpieczeństwa.

1 299,00 zł

Rewelacyjny gokart na pedały od renomowanej, hiszpańskiej marki Injusa. Dzięki współpracy znanej marki Mercedes i Injusa powstał wyjątkowy i solidny gokart na pedały. Życie jest podróżą, teraz komfortową nawet dla najmłodszych fanów motoryzacji.

436,00 zł

Nowy, wspaniały 2-kołowy pojazd, o jakim marzy każdy mały motocyklista. Posiada duże, szerokie koła z gumowymi paskami co zapewnia bezpieczeństwo, przyczepność, stabilność i łatwe utrzymanie równowagi.

175,00 zł

Ten zamek z piasku ma 10 wielokolorowych połączonych ze sobą bloków i umożliwiających zbudowanie wielu kształtów. Łatwo przenośna! Można łączyć kilka zestawów!

245,00 zł

Doskonałe odwzorowanie prawdziwego ścigacza na licencji Avengers przyciąga uwagę swoimi najmniejszymi detalami oraz oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla dziecka!

599,00 zł

Bajeczne domki ogrodowe renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Do wykorzystania zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu.

689,00 zł

Wspaniały elektryczny quad Mercedes AVT 12V Injusa został zaprojektowany tak, aby mogły z niego korzystać dzieci od 3 roku życia.

779,00 zł

Bezpieczny jeździk na licencji Aprilia, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA.

196,00 zł

Traktor na akumulator 12V od firmy Injusa wyposażony w efekty świetlne i dźwiękowe.

779,00 zł

Bezpieczny i solidny motor na akumulator renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA na licencji Honda. Wygląda jak prawdziwy. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 3 roku. Sportowy motor na akumulator 6V z pewnością ucieszy każdego młodego fana motoryzacji.

759,00 zł

Wspaniały elektryczny quad na licencji Spiderman 12V Injusa został zaprojektowany tak, aby mogły z niego korzystać dzieci już od 2 roku życia.

719,00 zł

Wspaniały elektryczny quad Honda 12V od firmy Injusa został zaprojektowany tak, aby mogły z niego korzystać dzieci od 3 roku życia.

779,00 zł

Jeździk motorek Avengers wyposażony w szerokie koła od firmy Injusa w zestawie z ochronkami na buty!

196,00 zł

Rewelacyjny Motor Cross, który zadowoli każdego małego użytkownika, od hiszpańskiej firmy Injusa, która znana jest z produkcji wysokiej jakości pojazdów dla dzieci.

1 299,00 zł
Wyświetlono 1 - 24 z 64 produktów

Top